PODZIĘKOWANIA I PODSUMOWANIE 2022 ROKU

Już za kilkanaście godzin będziemy witać 2023 rok!

Żegnając 2022 rok można spokojnie podsumować naszą działalność za okres 12 miesięcy br. oraz przy okazji pięciolecia Stowarzyszania. Był to czas nowych doświadczeń, wyzwań, znajomości a nade wszystko podążanie w nowe epoki historyczne – od wczesnego i późnego średniowiecza, okres II-go wojenny oraz zimnowojenny (milicja, ZOMO). Cele i kierunki dalszej działalności Stowarzyszenia na następne pięć lat rysują się bardzo obiecująco i z następnymi wyzwaniami!

Okres pandemii, wojna za wschodnią granicą Polski spowodowała i wymusiła zastój w ruchu reko, my również doświadczyliśmy tego (brak inscenizacji – tlen rekonstruktorski), ale pomimo zawirowań dalej działamy, rozwijamy się i czekają do realizacji nowe pomysły i projekty.

W ramach posumowań i podziękowań nie sposób wszystkich wymienić (jeżeli kogoś pominęliśmy to proszę się upomnieć pod postem albo 👍😃), ale bez tych osobistości i przyjaciół Stowarzyszenia byli byśmy w innym miejscu: Łukasz Gładysiak, Radosław Kołaczyk, Renata Teresa Korek, Aleksander Ostasz – wybieramy się 😊 (przygotowaliśmy pamiątkowe niespodzianki i osobiście podziękowaliśmy za dotychczasową współpracę). Dziękujemy również: Anna Rzepecka, Michał Januszowic Ostrowski, Rafał GułajewskiMariusz Malko, Arkadiusz Rutkowski, Marek Kwiat, Ewa Fudała, Marcin Ma, Zbigniew Izraelski, Andrzej Wejngold oraz Studio Historyczne Huzar, Rewita Rogowo, Trzebiatowski Ośrodek Kultury Pałac, Muzeum Oręża Polskiego, Mohort, Bałtyckie Stowarzyszenie Miłośników Historii „Perun”, Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie, SRH GRYF, Fundacja Rozwoju Regionalnego „Bielik”Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie, Armia Lenki Dla Dawida, Wilczy Szaniec, Wolfsschanze, Lasy Państwowe …..

Wielkie ukłony dla naszego patrona medialnego Gryfice24.online.

Nie sposób zapomnieć i szczególnie podkreślić rolę fotografów z którymi współpracujemy Bartek Janiczek, Rekografia, Rafał Semołonik, Łukasz Dyczkowski oraz Karol Skiba.

Dziękujemy za dotychczasową owocną współpracę i życzymy Szampańskiego Sylwestra i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2023🍾🥂🥳 –Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia😊

Dziś: 1 Wszystkich: 149253